English איזור אישי | עגלת קניות אתר חשבי שכר

חיפוש מתקדם חפש
 >> דבר יו"ר המרחב  >> מרחב תל אביב והמרכז  >> מרחבים וסניפים דף הבית       
 
יו"ר המרחב | חברי הועד | ימי עיון | כנסים | השתלמויות | חדשות | תרבות ורווחה | פרוטוקולים | מוסדות | מידעון
 דבר יו"ר המרחב תל אביב    


חברות וחברים יקרים,

אנחנו כבר בעיצומה של שנת 2017, קיבלנו אותה במסיבה גדולה ומשמחת ואנחנו מודים לכם על ההשתתפות הפעילה וההיענות הגבוהה שהביאה לסגירת ההרשמה כבר מספר ימים לפני המסיבה.
עוד אירועים מוצלחים שהיו לנו לאחרונה:
ערב לצעירים בנושא החשוב לכולם: 'דירה – מציאות או חלום?' עם רו"ח אביגדור יצחקי, יו"ר מטה הדיור במשרד האוצר. קרוב ל- 100 חברים צעירים נטלו חלק במפגש.
מה מחכה לנו בחודשים הקרובים:


2.3.17 – מפגש מעצים על אלון גל. ההרשמה כבר סגורה, נרשמו 120 משתתפים ובכוונתנו לקיים מפגש נוסף מסוג זה.
5.3.17 – כנס "עסקים קטנים ובינוניים" בשיתוף עם להב בנושא הזדמנויות הצמיחה והכיוונים החדשים בעולם העסקים של ישראל לשנת 2017. בכנס ייקחו חלק מיטב המומחים הן מקרב העוסקים בפרקטיקה והן מקרב גורמי ממשל.
13.3.17 – פורים! כמיטב המסורת נערוך מסיבה גדולה, הפעם ביחד עם לשכת עורכי הדין ויועצי המס. הירשמו מהר חברים, הכרטיסים אוזלים.
19.3.17, 2.4.17 – ערבי עיון בנושא "עדכוני חקיקת מס 2017 - 2018". לאחרונה אושרו בוועדת הכספים של הכנסת, במסגרת פרק החקיקה בחוק ההסדרים לשנים 2017-2018, מספר תיקונים מהותיים העוסקים במיסוי "חברות ארנק", משיכת כספים של בעלי מניות מהותיים, רווחים בחברות מעטים, והוראת שעה בדבר חלוקת דיבידנד שתיושם בשנת 2017.

ועדות מרחב ת"א נוגעות בקשת רחבה של תחומים מקצועיים, בהם ועדות הקשר עם מס ערך מוסף, מס הכנסה וביטוח לאומי, איסור הלבנת הון, השלטון המקומי, חשבים ושכירים, ועדת הקשר עם בתי המשפט ועוד.
בשנה הקרובה, בכוונתנו להקים ועדה חדשה שתעסוק במיזוגי משרדים. אנו מזמינים את החברים בעלי הידע והניסיון בתחום זה, להצטרף לפעילות הוועדה. פרטים במידעון ובאתר.
במהלך השנה החולפת פעלו הוועדות לקדם את ענייני החברים בהיבטים רבים:
קיימנו מפגשים רבים עם פקידי השומה והנהלות משרדי מע"מ והמוסד לביטוח לאומי, במטרה לקדם נושאים עיקריים בתחומי העיסוק שלנו.
הוועדה העוסקת בחוק איסור הלבנות הון קיימה מספר מפגשים בנושא עם היועצת המשפטית של הרשות לאיסור הלבנת הון, כמו גם מפגשי הדרכה לקהל החברים.
הוועדה העוסקת ביחסי חברים טיפלה בכ- 20 פניות שהגישו חברים לאורך השנה, וכן עסקה בקידום נוהל הטיפול בפניות לוועדה.
קיימנו עשרות כנסים, ימי עיון, השתלמויות וסופי שבוע מקצועיים בארץ ובעולם, על מנת להעשיר את עולמכם המקצועי. בין השאר ביקרנו בשנה החולפת ברומא, לונדון ומדריד. בכנסים אלו דנו בנושאים מקצועיים רלוונטיים: מיסוי מקומי, אמנות מס, בורסת AIM השקעות פיננסיות והשקעות נדל"ן באירופה. בחודש ינואר קיימנו כנס בוורשה בנושא מסים, כלכלה והשקעות בנדל"ן.
פעילות תרבות
לצד הפעילות המקצועית, אנו משקיעים רבות בתחומי הרווחה והתרבות. אנו מארגנים מופעי תרבות, הצגות, הרצאות ומסיבות ואירוע רו"ח על הבר, ואני שמח לגלות בכל פעם מחדש את ההיענות הגבוהה לאירועים המלאים עד אפס מקום.
אנחנו ממשיכים עם פרויקטים חדשים בתחום, הנקראים "רואים תרבות לכל גיל "ו"רואים תרבות בעולם", לטובת כלל חברי הלשכה ומשפחותיהם. מעתה ובאופן קבוע, אנו מעדכנים את החברים באירועי תרבות מגוונים בארץ ובחו"ל וכיצד ניתן לרכוש אליהם כרטיסים מוזלים ו/או מסובסדים. בימים אלו אנו פועלים להקמת אתר ייעודי לנושא, בו ניתן יהיה להתרשם, לבחור ולרכוש כרטיסים לאירועי תרבות ופעילויות לכל המשפחה.
במסגרת תפקידי בשנה האחרונה, שמנו ליעד מרכזי את הקמת הדור החדש של הפעילים בלשכת רואי החשבון. אנו פועלים רבות על מנת להבטיח מימוש יעד זה, בין השאר באמצעות קיום אירועים מיוחדים לקהל הצעיר וכנסים מקצועיים רלוונטיים וקיימנו עבור קהל קהל זה אירוע רו"ח על הבר בהשתתפות סטנדאפיסט ואנו מתכננים מספר אירועים נוספים בזמן הקרוב. עקבו באתר הלשכה והמרחב.
פנינו לעתיד
בכוונתי להמשיך, לחדש ולגוון את פעילות מרחב תל אביב ובכך להציע מענים נוספים לרצונות שלכם, קהל החברים. לכן, אשמח מאוד שתפנו אלינו, שתכתבו לנו משובים ותגובות ותשתפו אותנו באילו פעילויות הייתם שמחים להשתתף.
אני מזמין את קהל החברים בלשכה להיות מעורב, להיות פעיל, להיעזר באתר הלשכה ובאתר מרחב ת"א על מנת להתעדכן בפעילויות השוטפות ולקבל מידע רלוונטי.

בהזדמנות זו,
ברצוני להודות לנשיא הלשכה, חברי, רו"ח יזהר קנה, לחבריי בוועד המרחב וליו"ר הוועדות, אשר מקדישים מזמנם לטובת ציבור החברים. למנכ"ל וסמנכ"ל הלשכה, מזכירות ועד מרחב ת"א וכל עובדי הלשכה אשר עושים קודש במלאכת היצירה. תודה לכולכם שותפיי, על קדנציה מלאה בעשייה חיובית ומשמעותית עבור הלשכה וחבריה.
 
 
בברכה,
אורי בארי, רו"ח 
יו"ר מרחב תל אביב
וחבר הוועד המרכזי


לדף הבית
ניוזלטר
מועדון צעירים
מתמחי לשכה
מועדון גמלאיםהרשמה לאתר שלח לחבר גירסת הדפסה
הרשמה לאתר שלח לחבר גירסת הדפסה
 
  2005 - כל הזכויות שמורות ללשכת רואי חשבון תשס"ה ©
פרסום באתר צור קשר מפת אתר תנאי שימוש הוספה למועדפים

בניית אתרים פיתוח תוכנה לאינטרנט בניית אתר סייטנט בע"מ - בניית אתרים ופתרונות אינטרנט מתקדמים