English איזור אישי | עגלת קניות אתר חשבי שכר

חיפוש מתקדם חפש
 >> דבר יו"ר המרחב  >> מרחב תל אביב והמרכז  >> מרחבים וסניפים דף הבית       
 
יו"ר המרחב | חברי הועד | ימי עיון | כנסים | השתלמויות | חדשות | תרבות ורווחה | פרוטוקולים | מוסדות | מידעון
 דבר יו"ר המרחב תל אביב    

חברות וחברים יקרים,

בימים אלו אנחנו מסכמים שנת פעילות נוספת בלשכה. אבל לפני הסיכומים, אלו התכניות הקרובות שאני מזמין אתכם להגיע אליהן:
• ב-10 בינואר 2018 נקיים אירוע רו"ח על הבר בהשתתפות יאיר שיינפלד
• בחודש מרץ 2018 נקיים כנס מקצועי בשוויץ ובחודש אוגסט 2018 צפוי כנס בסנט פטרסבורג.
• בתחילת פברואר אנחנו מתכננים כנס למשפחות באילת, על ידי ועדת הצעירים במרחב.
פרטים מלאים יפורסמו באתר הלשכה ובמידעון זה.

ברצוני לסכם תקופה של עשייה חשובה, מהנה ומגוונת של ועד מרחב ת"א, ולהצביע על מגמות וחידושים מתוכננים, כמו גם לשתפכם בתכניותינו. כבכל שנה, השקענו מאמצים רבים על מנת לספק הן מענה מקצועי והן מענים בתחומי החברה והרווחה, בהתאמה לרצונות וצרכי החברים במרחב, וכל זאת תוך חיזוק ושיפור הקשר בין הלשכה לחבריה.
ועדות מרחב ת"א נוגעות בקשת רחבה של תחומים מקצועיים, בהם ועדות הקשר עם מס ערך מוסף, מס הכנסה וביטוח לאומי, סיוע לעסקים קטנים ובינוניים ופיתוח מוצרים עסקיים למשרדי רואי חשבון, איסור הלבנת הון, חשבים ושכירים, ועדת צעירים.

אנו מקיימים פעילות מקצועית ענפה, לרבות מפגשים עם פקידי השומה והנהלות משרדי מע"מ והמוסד לביטוח לאומי, במטרה לקדם נושאים עיקריים, אקטואליים ובוערים בתחומי העיסוק שלנו. קיימנו עשרות כנסים, ימי עיון, השתלמויות וסופי שבוע מקצועיים בארץ ובעולם, על מנת להעשיר את עולמכם המקצועי.

ב-7 בדצמבר קיימנו כנס היערכות לקראת תום שנת המס בכפר המכביה. קרוב ל 350 חברים לקחו חלק בכנס זה. הקלטות המושבים המקצועיים מצורפות במידעון זה.

השנה אורגנו שני כנסים בחו"ל. היו לנו השתלמויות מוצלחות ביותר באמסטרדם-בריסל ופולין. אנו ממשיכים במסורת זו ובימים אלה אנחנו יוצאים במשלחת של כ 80 איש חברים ובנות/בני זוגם בהשתלמות מקצועית בבוקרסט, רומניה. וכאמור בחודש מרץ 2018 נקיים כנס מקצועי בשוויץ ובחודש אוגסט 2018 צפוי כנס בסנט פטרסבורג .
פעילות תרבות
מעבר לפעילות המקצועית אנו משקיעים רבות בתחומי הרווחה והתרבות של החברים. אנו מארגנים מופעי תרבות, הצגות, הרצאות ומסיבות. אני שמח לגלות בכל פעם מחדש כי כל האירועים הנ"ל מקבלים היענות יוצאת מן הכלל והם מלאים עד אפס מקום.
השנה יצאנו לדרך עם פרויקטים חדשים בתחום הצרכנות והרווחה הנקראים "רואים תרבות לכל גיל "ו"רואים תרבות בעולם", לטובת כלל חברי הלשכה ומשפחותיהם. מעתה ובאופן קבוע, אנו נעדכן את החברים באירועי תרבות מגוונים בארץ ובחו"ל וכיצד ניתן לרכוש אליהם כרטיסים מוזלים ו/או מסובסדים. בימים אלה אנו פועלים להקמת אתר ייעודי לנושא, בו ניתן יהיה להתרשם, לבחור ולרכוש אירועי תרבות ופעילויות לכל המשפחה ולאורך כל השנה.

במסגרת תפקידי, שמנו ליעד מרכזי את יצירת הדור החדש של הפעילים בלשכת רואי החשבון. אנו פועלים רבות על מנת להבטיח מימוש יעד זה, בין השאר באמצעות קיום אירועים מיוחדים לקהל הצעיר וכנסים מקצועיים רלוונטיים. כך למשל, בחודש אוגוסט קיינו אירוע לצעירים "רו"ח על הבר" - "סטנד אפ קואצ'ינג" - השפה הסודית של הלקוחות עם מוטי אלוני בפאב דאבלין האולם היה מלא עד אין מקום.. למעלה מ-220 רואי חשבון נהנו באירוע. וב-10 בינואר 2018 נקיים אירוע רו"ח על הבר בהשתתפות יאיר שיינפלד. פרטים במידעון זה

ברצוני להמשיך ולחדש על מנת לגוון את פעילות המרחב ולהציע אפשרויות נוספות לקהל החברים. לכן אני מבקש לכתוב לי משוב ותגובות לשאלה באילו פעילויות הייתם מעוניינים להשתתף

אני מזמין את קהל החברים בלשכה להיות מעורב, להיות פעיל, להיעזר באתר הלשכה ובאתר מרחב ת"א על מנת להתעדכן בפעילויות השוטפות ולקבל מידע רלוונטי.

ברצוני להודות לנשיא הלשכה, רו"ח יזהר קנה, לחבריי בוועד המרחב וליו"ר הוועדות, אשר מקדישים מזמנם לטובת ציבור החברים. למנכ"לית הלשכה, מזכירות ועד מרחב ת"א וכל עובדי הלשכה אשר עושים קודש במלאכת היצירה. תודה לכולכם שותפיי, על קדנציה מלאה בעשייה חיובית ומשמעותית עבור הלשכה וחבריה. 
 
 
בברכה,
אורי בארי, רו"ח 
יו"ר מרחב תל אביב
וחבר הוועד המרכזי


לדף הבית
ניוזלטר
מועדון צעירים
מתמחי לשכה
מועדון גמלאיםהרשמה לאתר שלח לחבר גירסת הדפסה
הרשמה לאתר שלח לחבר גירסת הדפסה
 
  2005 - כל הזכויות שמורות ללשכת רואי חשבון תשס"ה ©
פרסום באתר צור קשר מפת אתר תנאי שימוש הוספה למועדפים

בניית אתרים פיתוח תוכנה לאינטרנט בניית אתר סייטנט בע"מ - בניית אתרים ופתרונות אינטרנט מתקדמים